با توجه به استفاده روزافزون از پنجره های یو پی وی سی (UPVC)  دوجداره در صنعت ساختمان و همچنین الزان به رعایت مبحث 19 مقررات ملی ساختمان از طرف سازندگان ساختمان های تجاری و مسکونی و نیز ماهیت این نوع محصول و همچنین ورود افراد غیر متخصص بدون هیچ گونه دانش فنی به این موضوع ، متاسفانه شاهد اجرای غیر صحیح و غیر اصولی پنجره های دوجداره یو پی وی سی هم از نظر سازه اصلی و همچنین عدم دقت کافی در نصب یراق آلات و گاهی نیز به دلیل استفاده از ابزار غیر استاندارد این حرفه، شاهد بروز مشکلاتی غیر قابل جبران هستیم .
از این رو در شرکت امداد پنجره سعی شده تا با استفاده از افراد دارای تجربه فنی بالا و چندین ساله و متخصص تا حد ممکن جهت از بین بردن اینگونه مشکلات که سبب نارضایتی مصرف کنندگان عزیز گردیده است جلوگیری گردد .
همچنین با ایجاد بخش مربوط به درخواست آنلاین تعمیرکار با ایجاد یک فصل جدید در خدمات دهی سریع و ارزان قیمت در رابطه با کلیه مشکلات پیش آمده در رابطه با پنجره های یو پی وی سی دوجداره سهمی هرچند کوچک ولی مفید در جهت ارتقاع فرهنگ خدمات دهی به مشتری داشته باشیم .
کارشناسان ما در شرکت امداد پنجره آماده پاسخگویی به کلیه مشکلات شما عزیزان در رابطه با پنجره های دوجداره یو پی وی سی میباشند .
© 2015 -2019 All Rights Reserved For Emdad Panjareh