این مجموعه از سال 1390 در جهت خدمت رسانی به مردم عزیز کشور ایران اسلامی راه اندازی و با اسنقبال گستره عموم مردم روبرو گردید  سیاست کاری  در این شرکت فراهم آوردن خدمات کلی در زمینه پنجره های دوجداره (UPVC) یو پی وی سی به کلیه تولید کنندگان پروفیل های یو پی وی سی و فروشندگان و خریداران پروفیل و درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی و تعمیرکاران و همچنین کلیه کسانی که در محل کار یا زندگی خود از پنجره های دوجداره یو پی وی سی استفاده کرده اند خدمات کاملی از جمله عیب یابی و تعمیر در محل با هزینه کاملا کارشناسی شده ارائه گردد .
در حال حاضر این سایت به عنوان مرجع در اکثر استعلامات کارشناسان و همچنین به عنوان یک درگاه امن جهت سفارش و یا درخواست تعمیرکاران حرفه ای جهت عیب یابی و رفع کلیه عیوب پنجره های دوجداره یو پی وی سی (UPVC) مورد استفاده شما عزیران می باشد .
همچنین در این سایت سعی شده با ایجاد مقاله های کاربردی در کلیه زمینه های مربوط به پنجره های یو پی وی سی ، سهمی هر چند کوچک در راستای افزایش آگاهی شما عزیران در رابطه با کلیه اطلاعات مربوط به پنجره های دوجداره (UPVC) از جمله : نحوه انتخاب پروفیل ،آشنایی با شرکت های تولید کننده پروفیل های یو پی وی سی در ایران ، نحوه تشخیص ایراد و رفع نمودن مشکل پیش آمده با حداقل دانش فنی  و ... داشته باشیم .
از تمامی شما هموطنان عزیز تقاضا میگردد پیشنهادات سازنده خود را در این زمینه از طریق پیام کوتاه و یا شبکه های اجتماعی با شماره تماس 09359966909 با ما در میان گذاشته و ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات به شما عزیزان یاری نمایید .
به زودی شاهد اخبار مهم و ویژه ای در رابطه با امداد پنجره خواهید بود .
© 2015 -2019 All Rights Reserved For Emdad Panjareh